My Profile

Profile Avatar
kredytowo
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę jego sytuację, staramy się przedstawić najlepszą ofertę pożyczki. Korzystając z profesjonalnej wyszukiwarki kredytów pozabankowych , porównamy róże oferty, sprawdzimy warunki jakie należy spełnić oraz poznamy najważniejsze szczegóły pożyczek na dowód. Na stronie serwisu POZYCZKAOK każdy potencjalny klient od razu może sprawdzić, ile będzie wynosić rata - w zależności od wybranej kwoty oraz czasu spłaty kredytu. Po przejściu powyższych kroków i otrzymaniu pozytywnej decyzji, pożyczka zostaje przelana bezpośrednio na konto pożyczkobiorcy. Portal TopPozyczki prowadzony przez spółkę WebTribe źle targetuje a zły targeting materializuje się to tym, że przyciąga się uwagę osób kwalifikujących się do kategorii BIK-owców (osób z zadłużeniem w Biurze Informacji Kredytowej BIK, strona www ) a oferuje im się bankowy kredyt. Najbardziej popularny format tych kredytów może być przyznane na okres 7 do 30 dni.

Bez wysiłku - to pieniądze, które same na nas pracują, a inwestowane są w ludzi i dla ludzi. W ofercie bankowej oprócz kredytów mamy także leasing, lokaty i konta bankowe, a większość produktów finansowych jest dostępna przez internet. Kwota otrzymana w formie pożyczki (załóżmy gotówka 1200 zł) może być przeznaczona na dowolny cel. Pożyczki tego typu udzielane są średnio na kwotę kilku tysięcy złotych, a spłata może być dokonywana nawet przez okres trzech lat.

Przynieś dowód osobisty i przekonaj się, że w ciągu kilku chwil gotówka znajdzie się na Twoim koncie! Ale z biegiem czasu i wyższych kwot finansowanie staje się tańsze niż w niejednym banku i w dodatku bez dokumentów finansowych i innych. Mam zaległości z kredytem gotówkowym w banku na 20 000 zł i 3 niespłacone chwilówki póki co. Chciałem wziąć kredyt konsolidacyjny, który by pozwolił spłacić wszystkie inne długi by mieć spokój w postaci jednej raty w jednej firmie. W porównaniu do siostrzanej spółki Vivus - udzielającej chwilówek za darmo do 30 dni - Zaplo oferuje długoterminowe pożyczki od 3 do 24 miesięcy.

Pozabankowe firmy pożyczkowe, oferujące pożyczki bez BIK, często przy ocenianiu zdolności kredytowych klientów bardziej zwracają uwagę na wpisy z Biur Informacji Gospodarczej - Info Monitora, Krajowego Rejestru Długów czy Europejskiego Rejestru Informacji Finansowej.

Ranking tytule „pożyczki bez BIK” tworzony przez Pożyczkometr.pl jest na bazie dostepnych informacji przez firmy pożyczkowe na ich stronach internetowych. Bogusław Leśniodorski podczas swojej kariery zasiadał w radach nadzorczych sporej liczby spółek, Kompanii Węglowej, Stalexportu czy Ferrum Na stanowisko prezesa Legii Warszawa został nominowany w sierpniu 2012 r. Warto zastanowić się jak polepszyć swoją zdolność kredytową aby w przyszłości nie ograniczać się jedynie do pożyczek bez bik, ale mieć szansę na większe i lepiej oprocentowane pożyczki pozabankowe, jak na przykład społecznościowe.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
First Page Previous Page
1
Next Page Last Page
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.